Organisasjonskart for Sam Eyde videregående skole
(hentet fra internkatalogen)

skriv ut organisasjonskartet | skjul miniatyrbilder | vis med mindre skrift | åpne internkatalogen | vis lederoversikt

Sam Eyde videregående skole

Nils Inge Øyna


Alida Rudjord

Anders Strand Kylland

Anne Angelstad

Anne Cathrine Fodstad

Anne May Frøyna

Barbara Markhus

Birgitte Agard

Birte Hegerlund Runde

Christinn Samuelsen

Ellen Haugen Lorentzen

Finn Øygarden

Finn Helmut Arnesen

Gine Johansen

Grethe Hope

Gunleik Rostøl

Gunn Therese Greva Nygård

Hans Rolf Bergersen

Hide Mostad

Hildegunn B Settemsli

Karoline N. Darbo

Kjell Engø

Kjell Fiskebekk

Kjell Tønnessen

Kristin Farbergshagen

Kristin Oveland Vimme

Lars Drage

Linda Bartolomei

Liv-Grethe Lofthus

Margunn Haugenes

Maria T. Løyte

Marie Bratlie Svendsen

Marit Romfog

Maylinn Høgenes

Oda Emilie Huth

Per Ove Solheim

Roy William Svarstad

Sidsel Huvestad

Stig Morterud

Sølvi Hogganvik

Viktorija Andriukeviciene

Wenche Madshaven

Wenche Øymoen

Åse Marit Skorpen

Åsta Elene Lauvland
Administrasjon

Olav Lyngroth


Beate Nielsen Dingsøyr

Elin Guttormsen

Jon Tveito

Liv Charlotte Bjørnson

Odd Arne Sjøberg

Sigmund Baasland

Stina Due-Sørensen
Bibliotek


Line Folkedal Trondsen

Sissel Camilla Sandvik
Merkantil tjeneste


Edvin Ørnevik

Ingerlinn Andersen

Karin Gjømle
Miljøarbeidere


Beate Alfsdatter Myhren

May Brit Linløkkejordet
Alternativ opplæring


Ann-Kathrin Nordli Bjornes

Beate Hvideberg Boye

Eirik Sørensen

Eva Reigstad

Evy Heien

Fredrik Lyby Bakke

Frode Josephsen Morland

Grethe G. Osmundsen

Harry Martin Isaksen

Hege Johansen

Hege Nygård

Heidi Toft

Ingeborg Møller

Ingrid Røysland

Jane Berith Høst

Johan Arild Lunden

Jon Haugenes

Karen Marie Angelstad Hetland

Karina Terjesen

Magne Steinklev

May Linn Kihle

Merete Lien

Morten Andersen

Rune Kirkeli

Simen Svanevik Bendiksen

Steinar Larsen

Tesfay Gebrelibanos

Therese Beisland Jensen

Tommy Monrad

Tove Stornes Løvjomås
Elevassistenter


Maria Kraft Huseby

Solfrid Degn
Miljøarbeidere


Anne Marie Sveinungsen
Språkfag


Janne Bratlie
AMO


Ragnhild Tønnesøl
Anleggsteknikk


Arve Beisland

Bård Harald Hansen

Christoffer Mihaila Hansen

Egil Thorsen

Halvor Frøyna

Hans Haugen

Helge Leikvangen

John Morten Jørgensen

Knut Asbjørn Kjølnes

Kåre Myhren

Lars Ole Hansen

Nils Homstøl

Ole Skjævestad

Richard Mortensen Råna

Rolf-Olav Knutsen

Sigurd Olai Hansen Bjellerås

Sondov R. Svalastog

Steffen Salvesen

Stig Ommundsen

Thor Eivind Ravnåsen

Torben Rytter Johansen

Vidar Gauslå
Bygg/Anleggsteknikk


Bård Buer

Hans Haugen
Byggteknikk


Bernt H. Tellefsen

Egil Andre Paulsen

Fred Henry Nygren

Håvard Forsdal

Jan Steinar Degn

Johnny Olsen Dreyer

Magne Råbu

Magne Knutsen Asdal

Morten Anderson

Odvar Voie Eikeland

Paulus Henderik Baarsen

Rolf Dyvik

Sigurd Ødegaard

Simon Johannes Norbom

Steinar Krogstad

Susanne Ramsland
Byggfag


Jan Tommy Skotkjerra

Jon Rune Mjåvatn

Kjetil Narvestad

Petter Øyum

Rune Langemyr
Drift


Frode Tveit

Kjell Dale

Kjetil Bakken Rasmussen
Merkantil tjeneste


Stein Ketil Thon
Vaktmestere


Arvid Normann

Dennis Andersen Oland
Elektrofag/ELFO


Christian Isaksen

Roald Haarberg

Robert Noem

Selja Torstveit

Svein Olaf Olsbu

Vemund Jensen
Elektrofag


Christian Grundesen

Jens Gunnar Eikaas

Johan Morten Tetlie

Knut Bjørn Wik

Lars-Erik Høiskar

Marit Gurandsrud

Thore Ingemann Pedersen
IKT


Kjell Tore Øvertun
Elevtjenester/Rådgivere/Studierådgivere/Bibliotek


Heidi Elisabeth Kibsgård Paulsen
Miljøarbeidere


Jørn Vevstad
Fellesfag


Amira R. Pedersen

Anneli Tobiassen

Bjørn Watne

Brigitte Bakke

Brita Vågsnes

Cathrine Steen

Dagfinn Brokka Rike

Frode Vågsdalen

Geir Sandvik

Gjermund Orrego Bjørndal

Gudny Osk Scheving

Helge Venaas

Hilde Lepson

Ida Rusånes Åkervik

Jostein Nese

Knut Sverre Johnsen

Lars Kristian Rødbakk

Lena Cecilie Moland-Ulvestad

Lillian Tharaldsen

Maria Selland

Markus Roald Mørland Karlsen

Rune Rasmussen

Silje Nymo

Solfrid Hauge Helle

Solveig Helljesen

Sylvi Arna Bjønnum

Torgeir Kals Moen
Kroppsøving


Magne Grimenæs
Realfag


Anita Salomonsen

Helge Kolflaath

Linn Kristina Kjørholt

Lisbeth Berge-Westgaard

Mette Bjugan

Per Emil Rønnestad
Samfunn/Religion


Else Marie Liaaen
Språkfag


Anita Persen

Anniken Pedersen

Barbra Trondsen

Fred Arthur Asdal

Hichelle Haakedal

Ida Lunden

Irene Trydal

Marlena Lakoma

Monica Koppang Stang

Olav Bjorå

Ranja Lunde

Renate Risan

Stefanie Helene Hauglund

Tone Ufsvatn Bjørnstad

Tone Aanby Confesor

Vegard Rislaa
Fellestjenesten

Merkantil tjeneste


Anne-Lise Eriksen
Fengselsundervisning


Anders Fjalsett

Gunnar Moen

Inger Helene Bergland

Oddvar Gundersen

Terje Hansen
Helse/Oppvekst


Børre Olsen

Geir Ragnar Tjemsland

Gunhild Marie Tønnevold

Ingunn R Lyngroth

Line Herwell

Line Melhus

Maria Victoria Wang

Mary Ellinor Jensen

Rut Guldal

Tone Susanne Zaar

Vidar Langøy
Helse/Oppvekst


Ann Cecilie Olsen

Anne Grete Vefald

Bjørg Evy Øymoen

Cecilie Øynes

Grete Askildt

Hanne Steffensen Dovland

Hege Marie Jacobsen

Inger Kathrine Wold

Ingunn Håkedal

Jens Leirvåg

Kristina Nilsen

Lene Baagøe Laukvik

Linn Ødegård Andersen

Liv Hansen Vhile

Maria Dalen

Milly M. Olimstad Grundesen

Silje Eker

Solveig Håverstad

Stine Sundheim

Tone Marie Birkeland

Wibekke Langås Jørgensen
Kantine


Geir Jacobsen

Sissel Skree

Turid Gran

Unni Glomsaker Lillemoen
Kantine


Stian Hansen
Mat og Servicefag Agder


Bjørg Kristin Omdal

Tanja Hartvigsen Svendsen
Merkantil tjeneste


Grethe Smit

Marius Klæbo Bordal

Mathias Trondal
IKT


Andreas Evensen

Benjamin Duedahl

Geir-Henning Salvesen
Merkantil tjeneste


Laila Kristine Tveite
Renholdere


Anne Helene Johnsen

Anne Stine Skybakk Johsson

Bente Eidet Blankenberg

Bente Johanna Johansson

Daiva Pozeliene

Elin Holmegaard Thorsen

Grethe Værstad Froland

Hawa Ahmed Yadeta

Liv Elfrida Andersen

Liv Marit Leikvangen

Nygård Lena

Senada Bahonjic

Solfrid Ristesund Siira

Wyeth Gulbrandsen
Vaktmestere


Erling-Christoffer Halén

Harald Axelsen
Realfag/Idrett


Eivind Arnebø

Jan Helge Kjøstvedt

Patrick Corrigan

Veronica Nylehn
Idrettsfag


Christina E Jacobsen

Ellen Dahl

Håvard B. Vaule

Mattis Østvold
Kroppsøving


Espen Eikeland

Guylaine Girard Grindheim

Ole Andreas Hamsun Rustad

Stian Lund Fredriksen
Realfag


Elisabeth Xu

Helge Fjellbakk

Nina L. Thrane

Reidar Berentzen

Therese Berggren

Torstein Fossnes

Torunn Hegna

Unn Mull
Resepsjon,restaurant,matfat/Agder


Linda Bøylestad
Rådgivere


Anne-Elisabeth Næs

Harald Bakken

Irene Homstøl

Kari Vatnar Thorsen

Vera Romfog
Rådgivere


Steinar Fredrik Winther
Service


Remi Aanonsen
TIP


Bernt Gunnar Ausel

Camilla Førsund Kile

Helge Grudal

Nils Petter Nilsen

Ole Henrik Heidenberg

Petter Aanonsen

Rolf Bjelland
Språkfag


Anja Kruse
TIP


Anders Ramleth

Arne Bjørn Knutsen

Egil Omholt Eriksen

Finn Slotta

Finn Olav Andersen

Geir Sigbjørnsen

Guttorm Finsland

Jan Håkon Fredrikson

Preben Kristensen

Raymond Astrup

Simme Jacobsen

Thor Taule

Tom Hasager Sørensen
Transport


Alf Børre Fredriksen

Bjørn N. Møller Andersen

Eivind Jensen-Tveit

Ellen Møller-Hanssen

Geir-Olav Andresen

Ivar Flageborg

Kjell Arne Berge

Lars Henrik Sandnæs

Mailinn Bie-Evensen

Peter Richard Zaar

Reidar Magne Skretting

Terje Goderstad

Terje Johannessen