Organisasjonskart for Sam Eyde videregående skole
(hentet fra internkatalogen)

skriv ut organisasjonskartet | vis miniatyrbilder | vis med mindre skrift | åpne internkatalogen | vis lederoversikt

Sam Eyde videregående skole
Nils Inge Øyna

Alida Rudjord
Anders Strand Kylland
Anne Angelstad
Anne Cathrine Fodstad
Anne May Frøyna
Barbara Markhus
Birgitte Agard
Birte Hegerlund Runde
Christinn Samuelsen
Ellen Haugen Lorentzen
Finn Øygarden
Finn Helmut Arnesen
Gine Johansen
Grethe Hope
Gunleik Rostøl
Gunn Therese Greva Nygård
Hans Rolf Bergersen
Hide Mostad
Hildegunn B Settemsli
Karoline N. Darbo
Kjell Engø
Kjell Fiskebekk
Kjell Tønnessen
Kristin Farbergshagen
Kristin Oveland Vimme
Lars Drage
Linda Bartolomei
Liv-Grethe Lofthus
Margunn Haugenes
Maria T. Løyte
Marie Bratlie Svendsen
Marit Romfog
Maylinn Høgenes
Oda Emilie Huth
Per Ove Solheim
Roy William Svarstad
Sidsel Huvestad
Stig Morterud
Sølvi Hogganvik
Viktorija Andriukeviciene
Wenche Madshaven
Wenche Øymoen
Åse Marit Skorpen
Åsta Elene Lauvland
Administrasjon
Olav Lyngroth

Beate Nielsen Dingsøyr
Elin Guttormsen
Jon Tveito
Liv Charlotte Bjørnson
Odd Arne Sjøberg
Sigmund Baasland
Stina Due-Sørensen
Bibliotek

Line Folkedal Trondsen
Sissel Camilla Sandvik
Merkantil tjeneste

Edvin Ørnevik
Ingerlinn Andersen
Karin Gjømle
Miljøarbeidere

Beate Alfsdatter Myhren
May Brit Linløkkejordet
Alternativ opplæring

Ann-Kathrin Nordli Bjornes
Beate Hvideberg Boye
Eirik Sørensen
Eva Reigstad
Evy Heien
Fredrik Lyby Bakke
Frode Josephsen Morland
Grethe G. Osmundsen
Harry Martin Isaksen
Hege Johansen
Hege Nygård
Heidi Toft
Ingeborg Møller
Ingrid Røysland
Jane Berith Høst
Johan Arild Lunden
Jon Haugenes
Karen Marie Angelstad Hetland
Karina Terjesen
Magne Steinklev
May Linn Kihle
Merete Lien
Morten Andersen
Rune Kirkeli
Simen Svanevik Bendiksen
Steinar Larsen
Tesfay Gebrelibanos
Therese Beisland Jensen
Tommy Monrad
Tove Stornes Løvjomås
Elevassistenter

Maria Kraft Huseby
Solfrid Degn
Miljøarbeidere

Anne Marie Sveinungsen
Språkfag

Janne Bratlie
AMO

Ragnhild Tønnesøl
Anleggsteknikk

Arve Beisland
Bård Harald Hansen
Christoffer Mihaila Hansen
Egil Thorsen
Halvor Frøyna
Hans Haugen
Helge Leikvangen
John Morten Jørgensen
Knut Asbjørn Kjølnes
Kåre Myhren
Lars Ole Hansen
Nils Homstøl
Ole Skjævestad
Richard Mortensen Råna
Rolf-Olav Knutsen
Sigurd Olai Hansen Bjellerås
Sondov R. Svalastog
Steffen Salvesen
Stig Ommundsen
Thor Eivind Ravnåsen
Torben Rytter Johansen
Vidar Gauslå
Bygg/Anleggsteknikk

Bård Buer
Hans Haugen
Byggteknikk

Bernt H. Tellefsen
Egil Andre Paulsen
Fred Henry Nygren
Håvard Forsdal
Jan Steinar Degn
Johnny Olsen Dreyer
Magne Råbu
Magne Knutsen Asdal
Morten Anderson
Odvar Voie Eikeland
Paulus Henderik Baarsen
Rolf Dyvik
Sigurd Ødegaard
Simon Johannes Norbom
Steinar Krogstad
Susanne Ramsland
Byggfag

Jan Tommy Skotkjerra
Jon Rune Mjåvatn
Kjetil Narvestad
Petter Øyum
Rune Langemyr
Drift

Frode Tveit
Kjell Dale
Kjetil Bakken Rasmussen
Merkantil tjeneste

Stein Ketil Thon
Vaktmestere

Arvid Normann
Dennis Andersen Oland
Elektrofag/ELFO

Christian Isaksen
Roald Haarberg
Robert Noem
Selja Torstveit
Svein Olaf Olsbu
Vemund Jensen
Elektrofag

Christian Grundesen
Jens Gunnar Eikaas
Johan Morten Tetlie
Knut Bjørn Wik
Lars-Erik Høiskar
Marit Gurandsrud
Thore Ingemann Pedersen
IKT

Kjell Tore Øvertun
Elevtjenester/Rådgivere/Studierådgivere/Bibliotek

Heidi Elisabeth Kibsgård Paulsen
Miljøarbeidere

Jørn Vevstad
Fellesfag

Amira R. Pedersen
Anneli Tobiassen
Bjørn Watne
Brigitte Bakke
Brita Vågsnes
Cathrine Steen
Dagfinn Brokka Rike
Frode Vågsdalen
Geir Sandvik
Gjermund Orrego Bjørndal
Gudny Osk Scheving
Helge Venaas
Hilde Lepson
Ida Rusånes Åkervik
Jostein Nese
Knut Sverre Johnsen
Lars Kristian Rødbakk
Lena Cecilie Moland-Ulvestad
Lillian Tharaldsen
Maria Selland
Markus Roald Mørland Karlsen
Rune Rasmussen
Silje Nymo
Solfrid Hauge Helle
Solveig Helljesen
Sylvi Arna Bjønnum
Torgeir Kals Moen
Kroppsøving

Magne Grimenæs
Realfag

Anita Salomonsen
Helge Kolflaath
Linn Kristina Kjørholt
Lisbeth Berge-Westgaard
Mette Bjugan
Per Emil Rønnestad
Samfunn/Religion

Else Marie Liaaen
Språkfag

Anita Persen
Anniken Pedersen
Barbra Trondsen
Fred Arthur Asdal
Hichelle Haakedal
Ida Lunden
Irene Trydal
Marlena Lakoma
Monica Koppang Stang
Olav Bjorå
Ranja Lunde
Renate Risan
Stefanie Helene Hauglund
Tone Ufsvatn Bjørnstad
Tone Aanby Confesor
Vegard Rislaa
Fellestjenesten

Merkantil tjeneste

Anne-Lise Eriksen
Fengselsundervisning

Anders Fjalsett
Gunnar Moen
Inger Helene Bergland
Oddvar Gundersen
Terje Hansen
Helse/Oppvekst

Børre Olsen
Geir Ragnar Tjemsland
Gunhild Marie Tønnevold
Ingunn R Lyngroth
Line Herwell
Line Melhus
Maria Victoria Wang
Mary Ellinor Jensen
Rut Guldal
Tone Susanne Zaar
Vidar Langøy
Helse/Oppvekst

Ann Cecilie Olsen
Anne Grete Vefald
Bjørg Evy Øymoen
Cecilie Øynes
Grete Askildt
Hanne Steffensen Dovland
Hege Marie Jacobsen
Inger Kathrine Wold
Ingunn Håkedal
Jens Leirvåg
Kristina Nilsen
Lene Baagøe Laukvik
Linn Ødegård Andersen
Liv Hansen Vhile
Maria Dalen
Milly M. Olimstad Grundesen
Silje Eker
Solveig Håverstad
Stine Sundheim
Tone Marie Birkeland
Wibekke Langås Jørgensen
Kantine

Geir Jacobsen
Sissel Skree
Turid Gran
Unni Glomsaker Lillemoen
Kantine

Stian Hansen
Mat og Servicefag Agder

Bjørg Kristin Omdal
Tanja Hartvigsen Svendsen
Merkantil tjeneste

Grethe Smit
Marius Klæbo Bordal
Mathias Trondal
IKT

Andreas Evensen
Benjamin Duedahl
Geir-Henning Salvesen
Merkantil tjeneste

Laila Kristine Tveite
Renholdere

Anne Helene Johnsen
Anne Stine Skybakk Johsson
Bente Eidet Blankenberg
Bente Johanna Johansson
Daiva Pozeliene
Elin Holmegaard Thorsen
Grethe Værstad Froland
Hawa Ahmed Yadeta
Liv Elfrida Andersen
Liv Marit Leikvangen
Nygård Lena
Senada Bahonjic
Solfrid Ristesund Siira
Wyeth Gulbrandsen
Vaktmestere

Erling-Christoffer Halén
Harald Axelsen
Realfag/Idrett

Eivind Arnebø
Jan Helge Kjøstvedt
Patrick Corrigan
Veronica Nylehn
Idrettsfag

Christina E Jacobsen
Ellen Dahl
Håvard B. Vaule
Mattis Østvold
Kroppsøving

Espen Eikeland
Guylaine Girard Grindheim
Ole Andreas Hamsun Rustad
Stian Lund Fredriksen
Realfag

Elisabeth Xu
Helge Fjellbakk
Nina L. Thrane
Reidar Berentzen
Therese Berggren
Torstein Fossnes
Torunn Hegna
Unn Mull
Resepsjon,restaurant,matfat/Agder

Linda Bøylestad
Rådgivere

Anne-Elisabeth Næs
Harald Bakken
Irene Homstøl
Kari Vatnar Thorsen
Vera Romfog
Rådgivere

Steinar Fredrik Winther
Service

Remi Aanonsen
TIP

Bernt Gunnar Ausel
Camilla Førsund Kile
Helge Grudal
Nils Petter Nilsen
Ole Henrik Heidenberg
Petter Aanonsen
Rolf Bjelland
Språkfag

Anja Kruse
TIP

Anders Ramleth
Arne Bjørn Knutsen
Egil Omholt Eriksen
Finn Slotta
Finn Olav Andersen
Geir Sigbjørnsen
Guttorm Finsland
Jan Håkon Fredrikson
Preben Kristensen
Raymond Astrup
Simme Jacobsen
Thor Taule
Tom Hasager Sørensen
Transport

Alf Børre Fredriksen
Bjørn N. Møller Andersen
Eivind Jensen-Tveit
Ellen Møller-Hanssen
Geir-Olav Andresen
Ivar Flageborg
Kjell Arne Berge
Lars Henrik Sandnæs
Mailinn Bie-Evensen
Peter Richard Zaar
Reidar Magne Skretting
Terje Goderstad
Terje Johannessen