Sam Eyde videregående skole > Helse/Oppvekst > Helse/Oppvekst
(hentet fra internkatalogen)

send epost til alle | skriv ut listen | vis miniatyrbilder | vis med mindre skrift | vis lederoversikt | vis organisasjonskart | åpne internkatalogen

legg tilFornavnEtternavnStillingAvdelingSeksjonKontorTelefonMobilEpostvCard
vis | endre | slett
Anne Grete
Vefald
Lærer
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst



anne.grete.vefald@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Inger Kathrine
Wold
Adjunkt
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst



inger.kathrine.wold@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Ingunn
Håkedal

Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst




vCard
vis | endre | slett
Linn Ødegård
Andersen
Lærer uten godkjent utdanning
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst



linn.odegaard.andersen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Silje
Eker
Lærer uten godkjent utd
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst



silje.eker@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Solveig
Håverstad
Lærer
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst



solveig.haverstad@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Hanne Steffensen
Dovland
Lærer
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

37047333

hanne.steffensen.dovland@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Grete
Askildt
Avdelingsleder
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

38618230

grete.askildt@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Kristina
Nilsen
Avdelingsleder
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

38618230
92422316
Kristina.Nilsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Tone Marie
Birkeland
Adj. m till.utd
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

38618232

tone.birkeland@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Jens
Leirvåg
Adj. m till.utd
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

38618235

jens.leirvaag@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Stine
Sundheim
Adjunkt
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

38618238

stine.sundheim@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Cecilie
Øynes
Adj. m till.utd.
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

38618239

cecilie.oynes@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Maria
Dalen
Adjunkt
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

38618242

maria.dalen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Bjørg Evy
Øymoen
Adjunkt
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

38618244

Bjorg.Evy.Oymoen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Milly M. Olimstad
Grundesen
Adjunkt
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

38618246

milly.olimstad.grundesen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Liv Hansen
Vhile
Adjunkt
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

38618248

Liv.Hansen.Vhile@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Hege Marie
Jacobsen
Adjunkt
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

38618250

Hege.Marie.Jacobsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Wibekke Langås
Jørgensen
Adj. m till.utd
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

38618251

Wibekke.Langas.Jorgensen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Lene Baagøe
Laukvik
Lektor med tillegg
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

38618252

Lene.Baagoe.Laukvik@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Ann Cecilie
Olsen
Adjunkt
Helse/Oppvekst
Helse/Oppvekst

94780443

ann.cecilie.olsen@sameyde.vgs.no
vCard