Sam Eyde videregående skole > Realfag/Idrett
(hentet fra internkatalogen)

send epost til alle | skriv ut listen | vis miniatyrbilder | vis med mindre skrift | vis lederoversikt | vis organisasjonskart | åpne internkatalogen

legg tilFornavnEtternavnStillingAvdelingSeksjonKontorTelefonMobilEpostvCard
vis | endre | slett
Christina E
Jacobsen
Lektor med tilleggsutdanning
Realfag/Idrett
Idrettsfag



christine.elisabeth.jacobsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Elisabeth
Xu
Lektor
Realfag/Idrett
Realfag



Elisabeth.Xiaoxia.XU@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Espen
Eikeland
Lektor med tilleggsutdanning
Realfag/Idrett
Kroppsøving



espen.eikeland@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Håvard B.
Vaule
Lektor med tilleggsutdanning
Realfag/Idrett
Idrettsfag



Haavard.berg.vaule@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Mattis
Østvold
Lektor med tilleggsutdanning
Realfag/Idrett
Idrettsfag



mattis.Ostvold@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Ole Andreas Hamsun
Rustad
Lektor med tilleggsutdanning
Realfag/Idrett
Kroppsøving

38618374

Ole.Andreas.H.Rustad@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Stian Lund
Fredriksen
Adjunkt
Realfag/Idrett
Kroppsøving



stian.lund.fredriksen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Therese
Berggren
Lektor med tilleggsutdanning
Realfag/Idrett
Realfag

38618134

therese.j.t.berggren@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Torunn
Hegna
Lektor med tilleggsutdanning
Realfag/Idrett
Realfag

38618371

torunn.hegna@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Ellen
Dahl
Avdelingsleder
Realfag/Idrett
Idrettsfag
B222
38618375

ellen.dahl@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Patrick
Corrigan
Lektor med tilleggsutdanning
Realfag/Idrett


38618390

patrick.erling.corrigan@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Guylaine Girard
Grindheim
Lektor
Realfag/Idrett
Kroppsøving

38618377

gylaine.girard.grindheim@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Eivind
Arnebø
Lektor med tilleggsutdanning
Realfag/Idrett


38618141

Eivind.Arnebo@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Nina L.
Thrane
Lektor
Realfag/Idrett
Realfag

38618379

Nina.Lofstad.Thrane@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Torstein
Fossnes
Lektor
Realfag/Idrett
Realfag

38618380

torstein.fossnes@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Helge
Fjellbakk
Adjunkt
Realfag/Idrett
Realfag

38618376

helge.fjellbakk@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Unn
Mull
Lektor med tilleggsutdanning
Realfag/Idrett
Realfag

38618083

unn.mull@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Veronica
Nylehn
Lektor med tilleggsutdanning
Realfag/Idrett


38618387

veronica.nylehn@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Jan Helge
Kjøstvedt
Lektor med tilleggsutdanning
Realfag/Idrett


38618383

jan.helge.kjostvedt@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Reidar
Berentzen
Adj.m.till.utd
Realfag/Idrett
Realfag

38618284

reidar.berentzen@sameyde.vgs.no
vCard