Sam Eyde videregående skole > Transport
(hentet fra internkatalogen)

send epost til alle | skriv ut listen | vis miniatyrbilder | vis med mindre skrift | vis lederoversikt | vis organisasjonskart | åpne internkatalogen

legg tilFornavnEtternavnStillingAvdelingSeksjonKontorTelefonMobilEpostvCard
vis | endre | slett
Alf Børre
Fredriksen
Lærer
Transport


38618228

alf.borre.fredriksen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Bjørn N. Møller
Andersen
Lærer
Transport


38618226

Bjorn.Moller.Andersen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Eivind
Jensen-Tveit
Lærer
Transport


38618227

eivind.jensen-tveit@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Ellen
Møller-Hanssen
Lærer
Transport


38618145

ellen.moller-hanssen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Geir-Olav
Andresen
Adjunkt med tilleggsutdanning
Transport


38618229

geir-olav.andresen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Ivar
Flageborg
Avdelingsleder
Transport


38618340

Ivar.Flageborg@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Kjell Arne
Berge
Lærer
Transport


38618144

Kjell.Arne.Berge@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Lars Henrik
Sandnæs
Lærer
Transport


38618225

Lars.Henrik.Sandnaes@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Mailinn
Bie-Evensen
Lærer uten godkjent utd
Transport


38618147

mailinn.bie-evensen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Peter Richard
Zaar
Lærer
Transport


38618224

Peter.Richard.Zaar@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Reidar Magne
Skretting
Lærer
Transport


38618146

Reidar.Magne.Skretting@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Terje
Goderstad
Lærer
Transport


38618142

terje.goderstad@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Terje
Johannessen
Lærer
Transport


38618143

Terje.Johannessen@sameyde.vgs.no
vCard