Sam Eyde videregående skole > Fellesfag > Språkfag
(hentet fra internkatalogen)

send epost til alle | skriv ut listen | skjul miniatyrbilder | vis med mindre skrift | vis lederoversikt | vis organisasjonskart | åpne internkatalogen

legg tilBilde
FornavnEtternavnStillingAvdelingSeksjonKontorTelefonMobilEpostvCard
vis
endre
slett

Anita
Persen
Adj. m till.utd
Fellesfag
Språkfag

38618351

Anita.Persen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Anniken
Pedersen
Adj m till.utd
Fellesfag
Språkfag



anniken.pedersen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Barbra
Trondsen
Adj. m till. utd
Fellesfag
Språkfag



Barbra.Trondsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Fred Arthur
Asdal
Lektor med tilleggsutdanning
Fellesfag
Språkfag


90022299
fred.arthur.asdal@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Hichelle
Haakedal
Lektor med tilleggsutdanning
Fellesfag
Språkfag



hichelle.ann.haakedal@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Ida
Lunden
Adj. m till.utd
Fellesfag
Språkfag



ida.lunden@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Irene
Trydal
Adj. m till.utd
Fellesfag
Språkfag



irene.trydal@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Marlena
Lakoma
Lektor
Fellesfag
Språkfag



marlena.lakoma@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Monica Koppang
Stang
Lektor
Fellesfag
Språkfag



monica.koppang.stang@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Olav
Bjorå
Adjunkt
Fellesfag
Språkfag



Olav.Bjora@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Ranja
Lunde
Adjunkt
Fellesfag
Språkfag



ranja.lunde@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Renate
Risan
Adj. m till. utd
Fellesfag
Språkfag



renate.risan@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Stefanie Helene
Hauglund
Adj. m till.utd
Fellesfag
Språkfag



stefanie.hauglund@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Tone Ufsvatn
Bjørnstad
Adj. m till.utd
Fellesfag
Språkfag



tone.ufsvatn.bjornstad@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Tone Aanby
Confesor
Adjunkt
Fellesfag
Språkfag



Tone.Aanby.Confesor@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Vegard
Rislaa
Adj. m till.utd
Fellesfag
Språkfag



vegard.rislaa@sameyde.vgs.no
vCard