Sam Eyde videregående skole > Anleggsteknikk
(hentet fra internkatalogen)

send epost til alle | skriv ut listen | skjul miniatyrbilder | vis med mindre skrift | vis lederoversikt | vis organisasjonskart | åpne internkatalogen

legg tilBilde
FornavnEtternavnStillingAvdelingSeksjonKontorTelefonMobilEpostvCard
vis
endre
slett

Arve
Beisland
Lærer
Anleggsteknikk




arve.beisland@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Bård Harald
Hansen
Lærer
Anleggsteknikk




bard.harald.hansen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Christoffer Mihaila
Hansen
Lærer
Anleggsteknikk





vCard
vis
endre
slett

Egil
Thorsen
Lærer
Anleggsteknikk


38618195

egil.thorsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Halvor
Frøyna
Lærer
Anleggsteknikk




Halvor.Froyna@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Hans
Haugen
Lærer
Anleggsteknikk


38618148

hans.haugen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Helge
Leikvangen
Lærer
Anleggsteknikk




helge.leikvangen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

John Morten
Jørgensen
Lærer
Anleggsteknikk




John.Morten.Jorgensen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Knut Asbjørn
Kjølnes
Fagarbeider
Anleggsteknikk


38618150

Knut.Asbjorn.Kjolnes@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Kåre
Myhren
Lærer
Anleggsteknikk




kare.myhren@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Lars Ole
Hansen
Avdelingsleder
Anleggsteknikk


38618157

Lars.Ole.Hansen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Nils
Homstøl
Lærer
Anleggsteknikk




nils.homstol@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Ole
Skjævestad
Lærer
Anleggsteknikk




Ole.Skjaevestad@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Richard Mortensen
Råna
Lærer
Anleggsteknikk




richard.mortensen.raana@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Rolf-Olav
Knutsen
Lærer uten godkjent utdanning
Anleggsteknikk


38618152

rolf.olav.knutsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Sigurd Olai Hansen
Bjellerås
Lærer
Anleggsteknikk


38618158

Sigurd.Olai.Hansen.Bjelleras@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Sondov R.
Svalastog
Fagleder
Anleggsteknikk


92226617

sondov.rui.svalastog@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Steffen
Salvesen
Lærer
Anleggsteknikk

H322

46643222
Steffen.Salvesen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Stig
Ommundsen
Lærer
Anleggsteknikk


38618156

stig.ommundsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Thor Eivind
Ravnåsen
Fagarbeider
Anleggsteknikk




thor.eivind.ravnasen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Torben Rytter
Johansen
Lærer
Anleggsteknikk




Torben.Rytter.Johansen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Vidar
Gauslå
Lærer
Anleggsteknikk


38618159

vidar.gausla@sameyde.vgs.no
vCard