Sam Eyde videregående skole > TIP > TIP
(hentet fra internkatalogen)

send epost til alle | skriv ut listen | vis miniatyrbilder | vis med mindre skrift | vis lederoversikt | vis organisasjonskart | åpne internkatalogen

legg tilFornavnEtternavnStillingAvdelingSeksjonKontorTelefonMobilEpostvCard
vis | endre | slett
Anders
Ramleth
Lærer uten godkj utd
TIP
TIP



Anders.Ramleth@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Arne Bjørn
Knutsen
Adj.m.till.utd.
TIP
TIP

38618275

arne.bjorn.knutsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Egil Omholt
Eriksen
Lærer uten godkjent utd
TIP
TIP

38618288

egil.omholt.eriksen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Finn
Slotta
Lærer
TIP
TIP

38618285

finn.slotta@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Finn Olav
Andersen
Avdelingsleder
TIP
TIP

38618280

finn.olav.andersen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Geir
Sigbjørnsen
Adjunkt
TIP
TIP

38618293

Geir.Sigbjornsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Guttorm
Finsland
Adj. m till.utd
TIP
TIP



guttorm.finsland@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Jan Håkon
Fredrikson
Lærer
TIP
TIP

38618296

jan.hakon.fredrikson@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Preben
Kristensen
Adjunkt
TIP
TIP

38618286

preben.kristensen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Raymond
Astrup
Lærer uten godkjent utdanning
TIP
TIP



raymond.astrup@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Simme
Jacobsen
Adj. m till.utd
TIP
TIP

38618295

Simme.Jacobsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Thor
Taule
Fagarbeider
TIP
TIP



thor.taule@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Tom Hasager
Sørensen
Adjunkt
TIP
TIP

38618292

Tom.Hasager.Sorensen@sameyde.vgs.no
vCard