Sam Eyde videregående skole > Elektrofag/ELFO
(hentet fra internkatalogen)

send epost til alle | skriv ut listen | vis miniatyrbilder | vis med mindre skrift | vis lederoversikt | vis organisasjonskart | åpne internkatalogen

legg tilFornavnEtternavnStillingAvdelingSeksjonKontorTelefonMobilEpostvCard
vis | endre | slett
Christian
Grundesen
Adj. m till utd
Elektrofag/ELFO
Elektrofag



christian.grundesen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Christian
Isaksen
Adj. m. till.utd
Elektrofag/ELFO


38618216

christian.isaksen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Jens Gunnar
Eikaas
Lektor med tilleggsutdanning
Elektrofag/ELFO
Elektrofag



jens.gunnar.eikaas@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Johan Morten
Tetlie
Lærer uten godkj utd
Elektrofag/ELFO
Elektrofag



johan.morten.tetlie@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Kjell Tore
Øvertun
Lærer uten godkjent utdanning
Elektrofag/ELFO
IKT

38618211

Kjell.Tore.Overtun@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Knut Bjørn
Wik
Lærer
Elektrofag/ELFO
Elektrofag

38618223

Knut.Bjorn.Wik@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Lars-Erik
Høiskar
Adj.m.till.utd.
Elektrofag/ELFO
Elektrofag

38618201

lars-erik.hoiskar@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Marit
Gurandsrud
Adjunkt
Elektrofag/ELFO
Elektrofag

38618209

marit.gurandsrud@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Roald
Haarberg
Adj. m till.utd
Elektrofag/ELFO


38618208

roald.haarberg@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Robert
Noem
Adj. m till.utd
Elektrofag/ELFO

D-231
38618202
90738483
Robert.Noem@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Selja
Torstveit
Adjunkt
Elektrofag/ELFO


38618219

Selja.Torstveit@austagderfk.no
vCard
vis | endre | slett
Svein Olaf
Olsbu
Adjunkt
Elektrofag/ELFO


38618205

Svein.Olaf.Olsbu@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Thore Ingemann
Pedersen
Avdelingsleder
Elektrofag/ELFO
Elektrofag

38618200

thore.ingemann.pedersen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Vemund
Jensen
Adj.m.till.utd.
Elektrofag/ELFO


38618221

vemund.jensen@austagderfk.no
vCard