Sam Eyde videregående skole > Administrasjon
(hentet fra internkatalogen)

send epost til alle | skriv ut listen | vis miniatyrbilder | vis med mindre skrift | vis lederoversikt | vis organisasjonskart | åpne internkatalogen

legg tilFornavnEtternavnStillingAvdelingSeksjonKontorTelefonMobilEpostvCard
vis | endre | slett
Beate Alfsdatter
Myhren
Miljøterapeut
Administrasjon
Miljøarbeidere
B023


Beate.Myhren@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Beate Nielsen
Dingsøyr
Studierektor
Administrasjon


38618048

beate.nielsen.dingsoyr@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Edvin
Ørnevik
Økonomiansvarlig
Administrasjon
Merkantil tjeneste

38618007

edvin.ornevik@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Elin
Guttormsen
Sekretær
Administrasjon


38618180

elin.guttormsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Ingerlinn
Andersen
Lærling
Administrasjon
Merkantil tjeneste

38618180
41398819
Ingerlinn.Andersen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Jon
Tveito
Ass. rektor
Administrasjon


38618009

jon.tveito@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Karin
Gjømle
Fagarbeider
Administrasjon
Merkantil tjeneste

38618198

karin.gjomle@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Line Folkedal
Trondsen
Bibliotekar/webredaktør
Administrasjon
Bibliotek

38618022

line.folkedal.trondsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Liv Charlotte
Bjørnson
Studierektor
Administrasjon


38618254

Liv.Charlotte.Bjornson@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
May Brit
Linløkkejordet
Miljøkontakt
Administrasjon
Miljøarbeidere
B338


May.Brit.Linlokkejordet@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Odd Arne
Sjøberg
Landslinjekoordinator/rådgiver
Administrasjon


38618172

odd.arne.sjoberg@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Olav
Lyngroth
Studierektor
Administrasjon


38618080

Olav.Lyngroth@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Sigmund
Baasland
Verneleder
Administrasjon




Sigmund.Baasland@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Sissel Camilla
Sandvik
Bibliotekar
Administrasjon
Bibliotek

38618022

Sissel.Camilla.Sandvik@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Stina
Due-Sørensen
Fagarbeider
Administrasjon


38618002

stina.due-sorensen@sameyde.vgs.no
vCard