Sam Eyde videregående skole > Alternativ opplæring
(hentet fra internkatalogen)

send epost til alle | skriv ut listen | vis miniatyrbilder | vis med større skrift | vis lederoversikt | vis organisasjonskart | åpne internkatalogen

legg tilFornavnEtternavnStillingAvdelingSeksjonKontorTelefonMobilEpostvCard
vis | endre | slett
Anne Marie
Sveinungsen
Miljøterapeut
Alternativ opplæring
Miljøarbeidere

38618335

anne.marie.sveinungsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Ann-Kathrin Nordli
Bjornes
Adjunkt
Alternativ opplæring


38618327

ann-kathrin.bjornes@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Beate Hvideberg
Boye
Fagarbeider
Alternativ opplæring




beate.hvideberg.boye@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Eirik
Sørensen
Adj. m. till.utd
Alternativ opplæring


38618322

eirik.sorensen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Eva
Reigstad
Miljøterapeut
Alternativ opplæring


38618334

Eva.Reigstad@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Evy
Heien
Adj. m. till.utd
Alternativ opplæring


38618329

Evy.Heien@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Fredrik Lyby
Bakke
Fagarbeider Trearbeidsfag
Alternativ opplæring




fredrik.bakke@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Frode Josephsen
Morland
Lærer
Alternativ opplæring




Frode.J.Morland@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Grethe G.
Osmundsen
Vernepleier
Alternativ opplæring




grethe.gomez.osmundsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Harry Martin
Isaksen
Assistent
Alternativ opplæring




Harry.Martin.Isaksen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Hege
Johansen
Adjunkt m/till.
Alternativ opplæring




hege.johansen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Hege
Nygård
Miljøterapeut
Alternativ opplæring


38618337

hege.spersoy.nygard@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Heidi
Toft
Adjunkt
Alternativ opplæring


38618333

heidi.toft@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Ingeborg
Møller
Adjunkt
Alternativ opplæring


38618321

ingeborg.moller@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Ingrid
Røysland
Assistent
Alternativ opplæring




Ingrid.Roysland@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Jane Berith
Høst
Fagarbeider
Alternativ opplæring


38618324

Jane.Host@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Janne
Bratlie
Adj. m till.utd
Alternativ opplæring
Språkfag

38618153

janne.bratlie@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Johan Arild
Lunden
Adj. m. till.utd
Alternativ opplæring




johan.arild.lunden@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Jon
Haugenes
Adjunkt
Alternativ opplæring


38618199

jon.haugenes@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Karen Marie Angelstad
Hetland
Avdelingsleder
Alternativ opplæring

D309
38618331

Karen.Marie.Hetland@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Karina
Terjesen
Fagarbeider
Alternativ opplæring




karina.terjesen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Magne
Steinklev
Miljøterapeut
Alternativ opplæring


38618335

Magne.Steinklev@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Maria Kraft
Huseby
Fagarbeider
Alternativ opplæring
Elevassistenter



maria.kraft.huseby@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
May Linn
Kihle
Fagarbeider
Alternativ opplæring




may-linn.kihle@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Merete
Lien
Adj.m.till.utd.
Alternativ opplæring


38618336

merete.lien@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Morten
Andersen
Vernepleier
Alternativ opplæring


38618031

morten.andersen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Rune
Kirkeli
Lærer
Alternativ opplæring


38618330

Rune.Kirkeli@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Simen Svanevik
Bendiksen
Miljøterapeut
Alternativ opplæring


38618337

Simen.S.Bendiksen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Solfrid
Degn
Fagarbeider
Alternativ opplæring
Elevassistenter



solfrid.laudal.degn@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Steinar
Larsen
Miljøterapeut
Alternativ opplæring


38618355

steinar.larsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Tesfay
Gebrelibanos
Fagarbeider
Alternativ opplæring




tesfay.gebrelibanos@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Therese Beisland
Jensen
Miljøterapeut
Alternativ opplæring


38618326

Therese.Beisland.Jensen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Tommy
Monrad
Fagarbeider
Alternativ opplæring




tommy.monrad@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Tove Stornes
Løvjomås
MIljøterapeut
Alternativ opplæring


38618327

tove.stornes.lovjomas@sameyde.vgs.no
vCard