Sam Eyde videregående skole > Merkantil tjeneste
(hentet fra internkatalogen)

send epost til alle | skriv ut listen | skjul miniatyrbilder | vis med mindre skrift | vis lederoversikt | vis organisasjonskart | åpne internkatalogen

legg tilBilde
FornavnEtternavnStillingAvdelingSeksjonKontorTelefonMobilEpostvCard
vis
endre
slett

Andreas
Evensen
IKT-koordinator
Merkantil tjeneste
IKT

38618051

Andreas.Evensen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Anne Helene
Johnsen
Håndverker/fagarbeider
Merkantil tjeneste
Renholdere

38618021

anne.helene.johnsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Anne Stine Skybakk
Johsson
Fagarbeider
Merkantil tjeneste
Renholdere

38618021

anne.stine.skybakk@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Benjamin
Duedahl
IKT-koordinator
Merkantil tjeneste
IKT

38618056

benjamin.duedahl@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Bente Eidet
Blankenberg
Fagarbeider
Merkantil tjeneste
Renholdere

38618021

Bente.Eidet.Blankenberg@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Bente Johanna
Johansson
Renholdskoordinator
Merkantil tjeneste
Renholdere

38618026

bente.johanna.johansson@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Daiva
Pozeliene
Renholder
Merkantil tjeneste
Renholdere

38618021


vCard
vis
endre
slett

Elin Holmegaard
Thorsen
Fagarbeider
Merkantil tjeneste
Renholdere

38618021

elin.holmegaard.thorsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Erling-Christoffer
Halén
Vaktmester
Merkantil tjeneste
Vaktmestere

38618020

Erling-Christoffer.Halen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Geir-Henning
Salvesen
IKT-koordinator
Merkantil tjeneste
IKT

38618052

geir-henning.salvesen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Grethe
Smit
Konsulent
Merkantil tjeneste


38618005

Grethe.Smit@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Grethe Værstad
Froland
Fagarbeider
Merkantil tjeneste
Renholdere

38618021

grethe.vaerstad.froland@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Harald
Axelsen
Fagarbeider
Merkantil tjeneste
Vaktmestere

38618020

harald.axelsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Hawa Ahmed
Yadeta
Renholder
Merkantil tjeneste
Renholdere

38618021

hawa.ahmed.yadeta@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Laila Kristine
Tveite
Sekretær
Merkantil tjeneste
Merkantil tjeneste

38618011

laila.kristine.tveite@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Liv Elfrida
Andersen
Håndtverker/fagarbeider
Merkantil tjeneste
Renholdere

38618021

Liv.Elfrida.Gundersen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Liv Marit
Leikvangen
Fagarbeider
Merkantil tjeneste
Renholdere

38618021

Liv.Marit.Leikvangen@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Marius Klæbo
Bordal
IKT-lærling
Merkantil tjeneste


38618055

Marius.Klaebo.Bordal@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Mathias
Trondal
IKT-lærling
Merkantil tjeneste


38618054

Mathias.Trondal@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Nygård
Lena
fagarbeider
Merkantil tjeneste
Renholdere

38618021


vCard
vis
endre
slett

Senada
Bahonjic
Fagarbeider
Merkantil tjeneste
Renholdere

38618021

senada.bahonjic@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Solfrid Ristesund
Siira
Håndtverker/fagarbeider
Merkantil tjeneste
Renholdere

38618021

Solfrid.Ristesund@sameyde.vgs.no
vCard
vis
endre
slett

Wyeth
Gulbrandsen
Renholder
Merkantil tjeneste
Renholdere

38618021

Wyeth.Gulbrandsen@sameyde.vgs.no
vCard