Sam Eyde videregående skole > Byggteknikk
(hentet fra internkatalogen)

send epost til alle | skriv ut listen | vis miniatyrbilder | vis med mindre skrift | vis lederoversikt | vis organisasjonskart | åpne internkatalogen

legg tilFornavnEtternavnStillingAvdelingSeksjonKontorTelefonMobilEpostvCard
vis | endre | slett
Bernt H.
Tellefsen
Lærer
Byggteknikk


38618161

Bernt.H.Tellefsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Egil Andre
Paulsen
Lærer
Byggteknikk




egil.andre.paulsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Fred Henry
Nygren
Fagarbeider
Byggteknikk


38618168

fred.henry.nygren@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Håvard
Forsdal
Lærer uten godkjent utdanning
Byggteknikk


92256548

havard.forsdal@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Jan Steinar
Degn
Lærer
Byggteknikk

H309
38618170

jan.steinar.degn@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Jan Tommy
Skotkjerra
Lærer
Byggteknikk
Byggfag
H325
38618135

jan.tommy.skotkjerra@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Jon Rune
Mjåvatn
Lærer
Byggteknikk
Byggfag

38618138

Jon.Rune.Mjavatn@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Johnny Olsen
Dreyer
Lærer
Byggteknikk


38618163

Jonny.Dreyer.Olsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Kjetil
Narvestad
Lærer
Byggteknikk
Byggfag

38618162

Kjetil.Narvestad@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Magne Knutsen
Asdal
Avdelingsleder
Byggteknikk


38618174

magne.knutsen.asdal@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Magne
Råbu
Fagarbeider
Byggteknikk

H309
38618169
91865999
Magne.Rabu@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Morten
Anderson
Adj. m. till.utd
Byggteknikk


38618169

morten.finn.anderson@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Odvar Voie
Eikeland
Lærer
Byggteknikk


38618164

Odvar.Voie.Eikeland@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Paulus Henderik
Baarsen
Lærer
Byggteknikk


38618166

Paulus.Henderik.Baarsen@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Petter
Øyum
Lærer
Byggteknikk
Byggfag
H309
38618166

petter.oyum@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Rolf
Dyvik
Fagareider
Byggteknikk


38618160

rolf.dyvik@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Rune
Langemyr
Fagarbeider
Byggteknikk
Byggfag



rune.langemyr@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Sigurd
Ødegaard
Lærer
Byggteknikk


38618160

sigurd.odegaard@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Simon Johannes
Norbom
Lærer
Byggteknikk


38618167

Simon.Johannes.Norbom@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Steinar
Krogstad
Lærer
Byggteknikk


38618137

Steinar.Krogstad@sameyde.vgs.no
vCard
vis | endre | slett
Susanne
Ramsland
Lærer
Byggteknikk


38618137

susanne.ramsland@sameyde.vgs.no
vCard